آهنگ جدید زولا

آهنگ جدید زولا 2

دانلود فول آلبوم شهرام شکوهی / بیوگرافی

کاملترین مجموعه از تمام آهنگ های شهرام شکوهی

بهمراه بیوگرافی و مصاحبه با شهرام شکوهی

 

شهرام شکوهی

 

بیوگرافی شهرام شکوهی

 

فعالیت هنری شکوهی موسیقی را از سال ۱۳۷۱ با کلاس آواز ایرانی شروع کرده.

 

به مدت ۳ سال آواز کار کرداو هم به گیتار علاقه داشت و هم به آواز سنتی. در دوران دانشجویی در حدود سال ۱۳۸۰ عضو گروهی بود که کنسرت‌های دانشجویی را برگزار می‌کرد؛ ولی بنا به دلایلی از موسیقی کناره گرفته و تا مدت‌ها تقریباً موسیقی را فراموش کرد و معتقد بود نباید به موسیقی به چشم یک شغل نگاه کرد.

 

ورود وی به موسیقی حرفه‌ای در سال ۱۳۸۵ و با آهنگ «مدارا» اتفاق افتاد. این ورود کاملاً ناخواسته بود حتی در خانواده هم مخالف حضور وی در عرصهٔ موسیقی حرفه‌ای بودند در این که سال قرار بود مراسم «خانهٔ فرهاد» برگزار شود، به پیشنهاد یکی از دوستانش شرکت کرد و برای آن مراسم قطعهٔ «مدارا» را در یک استودیوی خانگی کوچک و با کمترین امکانات ضبط کرد؛ اما آن برنامه لغو شد.

 

او که به مباحث مطرح‌شده در مسابقهٔ خوانندگی نکست پرشین استار شبکهٔ تی‌وی پرشیا ۱ انتقاد داشت از طریق ایمیل به مسؤولین برنامه اعتراض کرد و در پاسخ به او گفتند اگر اعتراضی دارید می‌توانید در برنامه حضور داشته و با داوران صحبت کنید. به این ترتیب او در نوروز سال ۱۳۸۸وارد مسابقه شده و همان قطعهٔ «مدارا» را اجرا کرد و در جواب داوران نقد و دلیل آورد. آن برنامه به‌شدت مورد توجه بینندگان‌اش قرار گرفت ولی وی از طرف داوران برنامه اجازهٔ حضور در فینال را به دست نیاورد.

 

عکس های شهرام شکوهی 

 

حضور در مسابقهٔ نکست پرشین استار باعث شد نام شهرام شکوهی در بین مخاطبان موسیقی فارسی‌زبان شناخته شود؛ خواننده‌ای که با همان حضور، باعث شد قطعهٔ «مدارا» مورد توجه قرار گرفته و تهیه‌کنندگان مختلف داخل و خارج از ایران به منظور عقد قرارداد به سراغ وی بروند؛ اما او با مشورت با کسانی که تجربهٔ بیشتری در این وادی داشتند، بهترین مسیر را برای فعالیت، کار در داخل ایران دانست.

 

اولین آلبوم وی با نام «مدارا» در ۱۶ آبان سال ۱۳۹۰ همهٔ مجوزها را کسب کرده منتشر شد. این آلبوم ۱۰ قطعه داشت که شامل ۵ قطعه با سبک خاص وی و ۵ کار پاپ بود. میلاد ترابی و امیرحسین کاشانیان در این آلبوم با وی همکاری داشته‌اند. این آلبوم تحت امتیاز شرکت «هنر اول» بود و ناشر با توجه به شناخت نسبی مخاطبان موسیقی از شکوهی پیش‌بینی می‌کرد با استقبال مخاطبان موسیقی مواجه شود و به همین خاطر آلبوم را در تیراژ بالا وارد بازار موسیقی کشور کرد با اینکه آلبوم «مدارا» در بدو ورود خود با حاشیه‌هایی همراه شد ولی حاشیه‌ها نتوانست جلوی فروش خوب این آلبوم را بگیرد و مسیری را که خود انتخاب کرده بود، بی‌سر و صدا طی کرد تا جایی که توانست به یکی از آلبوم‌های پرمخاطب تبدیل شود.

 

بیوگرافی شهرام شکوهی 

 

سبک خوانندگی شهرام شکوهی با صدای موسیقی سنتی ایرانی است. وی که معتقد است به اندازهٔ کافی این صداها شنیده شده، بنابراین سعی کرد نوع استفاده از آن را تغییر داده و با موسیقی بر پایهٔ گیتار اسپانیش تلفیق کند. چیزی که باعث شد وی چنین ایده بگیرد نکته‌ای بود که حاتم عسکری، استاد وی، به او گفت. به اعتقاد عسکری غیر از موسیقی ایرانی تنها موسیقی‌ای در دنیا که حالتی از تحریر دارد موسیقی اسپنیش است که آن‌ها با لالا تحریر ایجاد می‌کنند؛ و از آن‌جا که شهرام شکوهی به گیتار علاقه داشت سعی کرد تلفیقی از آواز ایرانی و موسیقی اسپنیش ایجاد کند.

 

دانلود آهنگ های شهرام شکوهی

 

 

دانلود آهنگ دلم خونه از شهرام شکوهی

دانلود آهنگ من و تو از شهرام شکوهی

دانلود آهنگ جدید شهرام شکوهی بنام عاشقان

دانلود آهنگ شهرام شکوهی بنام مدارا

 

فریب از شهرام شکوهی

 

دانلود آهنگ جدید فریب از شهرام شکوهی

دانلود آهنگ اسیر عشق – شهرام شکوهی

دانلود آهنگ نگو میرم از شهرام شکوهی

 

لیلی از شهرام شکوهی

 

دانلود آهنگ زیبای لیلی از شهرام شکوهی

دانلود آهنگ زیبای گل و خار از شهرام شکوهی

دانلود آهنگ زیبای شهرام شکوهی بنام به رنگ شکیبایی

دانلود آهنگ زیبای شهرام شکوهی بنام اسیری

دانلود آهنگ لیلی و مجنون از شهرام شکوهی

دانلود آهنگ جدید شهرام شکوهی با نام سفره بی ریا

 

شهرام شکوهی به نام آی دنیا

 

دانلود آهنگ شهرام شکوهی به نام آی دنیا

شهرام شکوهی – جادوی چشمات

دانلود آهنگ شهرام شکوهی به نام برو

دانلود آهنگ خیال کن از شهرام شکوهی

دانلود آهنگ شهرام شکوهی به نام وای از هوس

دانلود آهنگ جدید شهرام شکوهی با نام شب و بارون

آهنگ هوس از شهرام شکوهی

آهنگ محبوب از شهرام شکوهی

 

 

 

مصاحبه مجله ایده آل با شهرام شکوهی :

 

شهرام شکوهی و خانواده

 

شهرام شکوهی از خوانندگان تازه‌وارد دنیای حرفه‌ای موسیقی است که تقریبا یک سال از انتشار آلبوم اولش می‌گذرد اما زندگی مشترک او نزدیک ۶ سال است که شروع شده و حضور دختر کوچولوی آنها به نام ملودی، گرمی این زندگی را بیشتر کرده است. گپی مختصر با شهرام شکوهی و همسرش، دلارام داشتیم تا رازهای یک زندگی زناشویی موفق را از قول این زوج بشنویم. دلارام، همسر شهرام متولد سال ۵۹ است و ملودی دختر ۴ساله‌ای است که حاصل این زندگی مشترک است.

 

شهرام: وجود ملودی در زندگی واقعا به من انگیزه داد. وقتی شما خانواده دارید و مسئولیت آنها بر‌عهده شماست هر کاری که انجام می‌دهید برای خوشبختی آنهاست؛ اگر من آدم مجردی باشم که هیچ هدفی در زندگی نداشته باشم، ممکن است به جای اینکه یک مسیر حساب شده را طی کنم، خیلی دلبخواهی کار ‌کنم؛ بنابراین داشتن خانواده باعث می‌شود منسجم‌تر کار کنید؛ این همان هنرمند متعهد است. وقتی شما نگران بچه خودتان باشید که گرفتار فلان آفت نشود، خب طبیعتا این نگرانی فردا برای همسایه شما هم به وجود می‌آید؛ در یک جمله: اگر برای خانواده خودت نگرانی داشته باشی برای همه افراد جامعه هم نگرانی.
مردها بی‌انصاف هستند:

دلارام: مردها کلا بی‌انصاف هستند و هرقدر که به آنها کمک کنید باز هم به نظرشان شما کم‌کاری کرده‌اید. هرقدر هم از خودگذشتگی کنید باز هم توقع مردها بیشتر است؛ البته من این را در مورد شهرام نمی‌گویم چون اصلا چنین آدمی نیست و همیشه قدردان بوده اما من همیشه از خیلی چیزها که مربوط به خودم می‌شده، گذشتم تا کمک حال شهرام باشم و خیلی از مواقع به دلیل اینکه درگیر بوده از خیلی تفریحاتی که دوست داشتم با هم داشته باشیم گذشتم و با روی خوش با این قبیل مسائل برخورد کردم تا فشار کمتری به شهرام وارد شود و بتواند در کارش پیشرفت کند؛ مثلا در غذا درست کردن باید احتیاط کنم و از ادویه‌جات و غذاهای سرخ‌شده استفاده نکنم تا به حنجره‌اش آسیبی وارد نشود؛ هرچند که خیلی قدرشناس است اما فکر می‌کنم یک جاهایی می‌توانسته منصف‌تر باشد. البته بی‌انصافی هم نمی‌شود گفت چون به‌نوعی، خصلت آقایان است که متوقع هستند.

 

ماجرای چای روز خواستگاری

 

دلارام: شهرام خیلی چای‌خور است و من هم با فلسفه چای ریختن روز خواستگاری مشکل دارم. روز خواستگاری وقتی قرار بود چای بیاورم به مادرم گفته بودم که چای را در آشپزخانه در استکان‌ها بریزد و آماده کند. بعد از چند دقیقه من به آشپزخانه رفتم و چای را آوردم و همه چیز طبق برنامه‌ پیش رفت و چون آن موقع‌ها نمی‌دانستم که شهرام خیلی چای‌ دوست دارد، فکر نمی‌کردم چند دقیقه بعد دوباره چای بخواهد. وقتی شهرام دوباره چای خواست، به آشپزخانه رفتم و دیدم زیر کتری خاموش است و از همان چای که یخ کرده بود، یک استکان ریختم و برای شهرام آوردم و با نگاه منظورم را به او رساندم که در جمع به روی خودش نیاورد چای یخ کرده و شهرام خیلی خوب فیلم بازی کرد و طوری چای را خورد که کسی متوجه نشد!

 

موفقیت در موسیقی با همراهی همسر

 

شهرام : بدون وجود دلارام ادامه فعالیت در زمینه موسیقی برای من امکان‌پذیر نیست. چون موسیقی اصلا کاری معمولی نیست؛ هم از نظر بازخوردهایی که در محیط بیرون از خانه وجود دارد که معمولا در روابط خانوادگی مشکل ایجاد می‌کند و هم نوع کار. به عنوان مثال یکی از مواردی که در گذشته دلارام با آن مشکل داشت ساعت کاری من بود. چون کار موسیقی تازه از ساعت ۹ شب شروع می‌شود و تا ۶ صبح ادامه دارد و مثل یک کار اداری نیست که ساعت کار مشخصی داشته باشد. ممکن است کسی که در این زمینه فعالیت می‌کند یک ماه کامل در خانه باشد اما ۲ ماه اصلا نتواند به خانه بیاید. به هر حال این اتفاقات وجود دارد؛ مثلا در روند تولید آلبوم علاوه بر اینکه حضور فیزیکی نداری، حتی مواقعی هم که هستی، درگیری فکری داری و اینجا خانواده باید تحمل کند.

 

دلارام: رابطه ما به دلیل اعتمادی که در آن وجود دارد خیلی کم دچار مشکل می‌شود چون رابطه من و شهرام مثل رابطه ۲ دوست صمیمی است و اگر جایی مشکلی پیش بیاید با هم صحبت کرده و مشکل را حل می‌کنیم.

 

کار مشکلزا نیست

 

دلارام: به نظر من در زندگی مشترک شهرت خیلی اهمیت ندارد چون بستگی به ذات آدم دارد که در زندگی چه رفتار و اخلاقی داشته باشد. وقتی کسی تعهد دارد، دیگر شهرت داشتن یا نداشتن خیلی نمی‌تواند در نحوه زندگی او تاثیری داشته باشد اما بالاخره یکسری مشکلات خواه‌ناخواه وجود دارد که خوشبختانه تا به امروز توانسته‌ایم آن را مدیریت کنیم.

 

مشکل از خانمهاست یا آقایان؟

 

شهرام: اعتماد نداشتن، اصولا مشکل خانم‌هاست. بیشتر خانم‌ها هستند که اعتماد ندارند اما من همیشه به دلارام اعتماد داشته‌ام.

 

دلارام: اتفاقا من با این حرف مخالفم چون آقایان کارهایی می‌کنند که باعث می‌شود خانم‌‌ها بدبین شوند و اصولا خانم‌ها از اول اینطوری نبودند. اگر مشکلی وجود داشته باشد که زن و شوهر، یک مقدار نسبت به هم بدبین شوند مطمئنا یکی از طرفین باید کوتاه بیاید تا مشکل حل شود اما در مورد رابطه ما خوشبختانه چنین مشکلاتی تا به حال نداشته‌ایم. مسلما در هر زندگی یک مقدار بالا و پایین وجود دارد اما در همان اوایل در مورد این موضوعات صحبت کردیم چون به هر حال در اوایل زندگی مشترک شناخت کافی نسبت به هم نداشتیم؛ بنابراین سعی کردیم مسائل را بین خودمان حل کنیم هرچند که در اوایل، فعالیت‌های هنری شهرام به شدت امروز نبود؛ بعد از اینکه کمی زمان گذشت و فعالیت‌های شهرام حرفه‌ای شد، خب بالطبع مشکلات جدیدی به وجود آمد که تعدادی از آنها حل شد اما بعضی از آنها روی هم ماند و تلنبار شد اما خب یک اتفاق همه چیز را تغییر داد و مسیر زندگی ما عوض و اعتماد بین ما صد درصد شد.

 

قوانین توافقی

 

دلارام: قبل از ازدواج شهرام از من پرسید که با شغلش مشکلی دارم یا نه و من هم گفتم نه، چون فکر نمی‌کردم که دایره این کار وسعت پیدا کند و اوایل یک مقدار هم مخالفت می‌کردم و خیلی تمایل نداشتم که به صورت حرفه‌ای وارد این کار شود اما هرچه فکر کردم، دیدم با این طرز فکر دارم جلوی علاقه و رشد شهرام را می‌گیرم. وقتی اینقدر در این زمینه استعداد دارد به خودم اجازه ندادم که این حق را از او بگیرم؛ بنابراین یکسری قوانین بین خودمان گذاشتیم که تا وقتی طبق این قوانین پیش برویم مشکلی پیش نخواهد آمد. این قوانین راجع به رفت‌وآمدها، ساعت‌های کار و… که به صورت توافقی بود و قسمت عمده‌ای از مشکلات ما را حل کرده است.

 

شک از کجا شروع می‌شود؟

 

شهرام: راستش را بخواهید من تا به حال به شک کردن فکر نکردم و کلا آدمی هستم که اعتماد کردن را دوست دارم و به نظرم هیچ‌کس دزد نیست مگر اینکه خلافش ثابت شود و خودم هم به دنبال این نمی‌روم که خلافش به من ثابت شود. هرچند بارها پیش آمده که اشخاصی بوده‌اند که از اعتماد من سوءاستفاده کنند. در چنین شرایطی تنها کاری که می‌کنم این است که آن شخص را به طور کامل کنار می‌گذارم و ارتباطم را با او محدود می‌‌کنم. به نظر من اصلا آدم بد وجود ندارد؛ حتی کسانی که همه می‌‌گویند آدم بدی هستند، باز هم می‌توانی در آنها جنبه‌های مثبت پیدا کنی چون ذات همه آدم‌ها خوب است و همه ذات‌شان را از خداوند گرفته‌اند؛ بنابراین به نظرم آدم بدذات وجود ندارد و شرایط محیط و تربیت خانوادگی است که روی آدم تاثیر می‌گذارد.

 

هرکسی را بهر کاری ساختند

 

شهرام: اعتقاد دارم که هرکسی برای کاری به دنیا می‌آید. من قبل از موسیقی خیلی چیزها و کارها را امتحان کردم؛ هرچند که در آن زمان هم موسیقی را به صورت تفریحی دنبال می‌کردم اما هیچ‌کدام از آن کارها برای من ساخته نشده بود و این کار خوشبختانه تاثیر بدی روی زندگی خصوصی من نداشته است؛ به خصوص اینکه در حال حاضر خیلی‌ها من را به قیافه نمی‌شناسند.

زندگی مجردی آرامش ندارد

شهرام: هرکسی در مرحله‌ای در زندگی نیاز پیدا می‌‌کند که ازدواج کند ولی خب، بعضی از تبعات قبل از شهرت باعث می‌شود از ازدواج کردن فاصله بگیرید یا گاهی آنقدر مشکلات‌تان زیاد می‌شود که باعث می‌شود تصمیم بگیرید آدم دیگری را درگیر مشکلات‌تان نکنید. در کار ما بحث آرامش خیلی مهم است و باید آرامش فکری داشته باشی تا بتوانی روی کارت تمرکز کنی و کار خوبی ارائه دهی. معمولا زندگی‌های مجردی فاقد این آرامش است. اثر یک هنرمند درحقیقت آینه‌ای از زندگی و محیط اطراف و خانواده اوست؛ بنابراین اگر یک اثر هنری خوب و دلنشین است، مطمئن باشید از محیط شکل گرفته که آن هم خوب و دلنشین بوده و بالعکس اگر از یک زندگی پرتلاطم و پردردسر شکل گرفته بود مطمئنا اثر خوبی روی بیننده یا شنونده نمی‌‌گذاشت.

 

بازی تانک موزیک جدید

خوانندگان :آرشاوین - احسان حق شناس - احسان غیبی - احمد سعیدی - احمد صفایی - احمدرضا شهریاری - اشوان - امو باند - امید جهان - امید ساربانی - امیر تاجیک - امیرعباس گلاب - امیر عظیمی - امیر فرجام - امیر یگانه - امیر علی - امیر علی زمانی - امین حبیبی - امین فیاض - ایمان فلاح - بابک رهنما - بابک مافی - بهنام علمشاهی - رامین بیباک - رستاک - رضا شیری - رضا یزدانی - روزبه نعمت الهی - سعید شهروز - سعید عرب - سیاوش قمصری - سینا حجازی - شهاب بخارایی - شهاب رمضان - شهاب مظفری - شهرام شکوهی - علی ارشدی - علی اصحابی - علی باقری - علی زیبایی - علیرضا روزگار - علیرضا طلیسچی - عماد طالب زاده - فاتح نورایی - فتاح فتحی - فرزاد فرزین - قاسم افشار - مانی رهنما - ماهان بهرام خان - مجید اخشابی - مجید رستمی - مجید یحیایی - محمدرضا گلزار - مرتضی پاشایی - مسعود امامی - مسعود سعیدی - مسیح و آرش AP - مهدی جهانی - مهدی مدرس - مهدی مقدم - مهرشاد - میلاد بابایی - ناصر صدر - ناصر عبداللهی - ندیم - پویا سالکی - کامران مولایی - گروه سون - گروه چارتار -

تاکنون 117 نظر ثبت شده است.

  • آرامش آرامش چن بار من باگوش دادن آهنگهای شهرام خوابم برد عاشقتم

  • منم عاشقشم…
   امیدوارم همیشه درزندگی موفق ومثل همیشه سربلندباشه…
   حیف اهنگ مقدس وتوبه شکستم اقای شکوهی اینجا نیست…

  • عالیه متشکرم
   از شهرام من علی 10 سال من وپدرم همیشه آهنگ تو دانلود میکنم والان هم 100/ دارم آهنگ تو گوش می دهم

  • آهنگ هاش به درد خودش میخوره

   • آدمای مثل تو همون باید برن آهنگ های سبک و چرت و پرت خودشون رو گوش بدن و لیاقت شهرام شکوهی رو ندارن

 1. درود،اینکه بارضایت خودش آهنگاش وبرابارگیری گذاشتی خوبه،چون هم ماآهنگاش وداریم هم مدیونی نداره،نمیدونم درس گفتم یانه،اگه راهنمایی کنی سپاسگذارمیشم.m_taqipour@yahoo.com

  • با سلام

   دوست عزیز وقتی خواننده ای خودش آهنگ هاش رو در فضای مجازی برای پخش قرار میده یعنی رضایت داره در ضمن نیک موزیک فقط آلبوم هایی که 1 سال از زمان انتشارش گذشته باشه منتشر میکنه

 2. زندگیمی شهرام جون
  بوســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــس
  عاشقتم

 3. سلام شهرام هیچ صدا وطنینی دل مارا رام وشاد نکرد ای شاه رام تو پر از صدای داودی هستی به هدیه ات که خدا عطا کرده شاکر خلایقش باش.

 4. بنا برسم قدیما از کسانیکه در این وبسایت هم شرکت وفعالیت دارند به قید قرعه جوایز تشویقی هدیه کنیم

 5. خدایا چرا زیادی از نشانه های خو وعشق را در موسیقی وصدا آدما قرار دادی اینو دوستداریم شهرام عزیز بگه جوابشو,:-#

 6. سال گذشته یکسری خاطرات تلخ گذشته که افسردگی حاد داشتم باور کنید بی مقدمه واساس ترانها وصدای شهرام شکوهی آنها را برایم شیرین یا خنثی رد خیلی دوست میدارم

 7. همانطور که عاشق جنس مخافت میش شایدهم اصلا چهره وخصلت یا دارا یانداری او مهم نیست واصلا به اینا نیست پس ماهم نمیدونیم چرا عاشق ترانه وصدای شهرا شکوهی شدیم البته رسم عشق به تکامل نپرستی است واین کلمه ازآن او استو بس,

 8. besyar khoob

 9. واقعاعالیه اهنگاتون دستتون دردنکنه ولی شادهاخیلی زیباترن

 10. عالیه من همیشه ترفتارت هستم

  • با سلام . واقعا صداتون زیباست و یک سبک جدیدی رو وارد دنیای موسیقی ایران کردید

 11. من که هرچه کردم نتونستم همه آلبومهای شهرام شکوهی رو دانلود کنم به نظرم سرکاریه.نه؟

  • دوست عزیز همه لینک ها سالم و مستقیم هستن در بعضی دقایق سرور ممکنه در دست رس نباشه لطفا چند دقیقه بعد تلاش کنید

 12. مرسی خیلی دنبالش بودم

 13. خیلی خوبی شهرام جون عاشق صداتم

 14. خیلی خیلی سپاسگزارم…
  خیلی خوب بود .
  شهرام صدات خاصه. خودت خاصی …. likeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 15. سلام
  من برای اولین باره که آهنگ ایشون رو گوش میکنم
  صدای گرم و گیرایی دارد بسیار زیباست
  امیدم موفقیت شماست
  ممنون

 16. سلام ممنمون

  • من که فقط آهنگ ایشونو گوش میدم
   آهنگاشون پر معنیه وصداشونم که عالی

 17. اهنگ هاشوفقط به خاطرعشقم دوس دارم چون نفس زندگیم اهنگهاشودوس داره منم دوس دارم s

 18. سلام
  واقعآ صدای بسیار زیبایی داره
  ممنون از شما

 19. صداش خاص ودوستداشتنىه خوشحالم زندگى خوبى داره

 20. برترین خواننده ایران شهرام شکوهی همای مستان و فریدون اسرایی درود برشرف هر سه تون خیلی سالاری

 21. نمیدونم چی بگم

 22. واقعا عالیه من عاشق صداتونم بی نظیروخاصه

 23. خيلي عالي بود

 24. ساموبی بلام.مرسییییییی واقعا

 25. شهرام جون آهنگ هوس شما قشنگ ترین اهنگیه که من تو دهه ی خیر شنیدم خسته نباشی

 26. خيلي دوستت داريم شهرام جووووووووووووون

 27. واقعا اهنگاش دیوونه کنندست در عرض چن روز عاشق صداش و اهنگاش شدم خیلی دوستت دارم اقای شکوهی واقعا کارات حرف نداره

 28. با عرض سلام و ارادت خدمت اقای شکوهی عزیز . مدتها بود صدائی که واقعا دلنشین و خاص باشه و با لذت اونو بشنوم پیدا نکرده بودم تا اینکه صدای شما را شنیدم . خیلی تاثیر گذاره . خیلی خوب و عالیه . ممنونم . همیشه سلامت و خوشبخت باشید .

 29. واقعا آهنگ هاي شهرام شكوهي را دوست دارم
  اميدوارم عيد خوبي رو داشته باشند
  هميشه زنده و سلامت و برقرار باشه و اين همه انر
  ژي بيافرينه

 30. واي و 2 سال دنبال اين صدا ميگشتم
  واي ي ي
  عاليه

 31. بهترین خواننده ای هستی که معنی آهنگ هاتو دوست دارم به خصوص آهنگ هوس

 32. به نظر من شهرام شكوهي بهترين خواننده ايرانه

 33. محبوب ترین خواننده موردعلاقه منی من باگوش دادن به آهنگای قشنگت احساس آرامش میکنم بازم تشکر

 34. تنها خواننده بی ریا ایران هستی
  چون بی هیچ ادعا ترانه های جذاب خودت را در کل دنیا به نمایش آوردی انشاء الله همیشه قلبت آرام و
  پرنشاط و تپنده باشد .

 35. خوب زیبا قشنگ خدا حنجرتو برات نگه داره

 36. سلام شهرام جان امیدوارم سال خوبی را شروع کرده باشی من فقط به خاطر گوش دادن به صدو زندگی میکنم و نفس میکشم خیلی دوستت دارم در انتظار دذیدنت

 37. سلام سال نوبر شما مبارک باد خیلی صداتون قشنگه به نظر من بهترین خاننده ی دنیا هستید من شما رو به طبس که در استان خراسان جنوبی است دعوت میکنم لطف کنین به طبس بیاین این جا طرفدار های زیادی دارید خوشحال میشویم خدانگهدار آقای شهرام شکوهی

 38. دستت درد نکنه اهنگات قشنگن

 39. اقای شکوهی واقعا دستون درد نکنه
  البوم کولی عشقتون محشره

 40. شهرام شکوهی… به قول نقی معمولی: فدایی داریییییییییییییییییییییییی

 41. واقعا صداتون محشره ،من اهنگ های شما رو با تمام اهنگهای دنیا عوض نمیکنم

 42. سلام . واقعا از خواننده های اونور هم بهتره.دمت گرم

 43. صداش عــــــــــــــالیه !!!

 44. من از همه طرفدارت بیشتر طرفدارتم …….
  استادددددددددددددددددددددد

 45. همچين صدايى مورد قبول کى نيست ک من دوميش باشم ؟
  واقعا عاليه از همه نظر عاشق آهنگاش با صداشم. واقعا ممنون

 46. آقا ممنون چند تا از اهنگاش که ناقص بودنو دانلود کردم
  آقا شهرام اصن یه پدیدس مخصوصا اهنگ من و تو وسال نو که عید 93 خوند محشر بود

 47. فقط اهنگDele-Divone

 48. آرامش در جاده با شهرام است
  خیلی خیلی با حاله

 49. واي شهرام جان همه اهنگهايي كه خونديد عاليههههههههههههههههههههههههههههههههههههه ممنونم ازت خيلي خيلي ممنونم

 50. شهرام جون از امروز به آهنگات علاقه مند شدم خیلی عالیه البته در کنار چاووشی

 51. سلام شهرام جون عاشقتم خیلی صدای نازتودوست دارم انشالا در تمام مراحل زندگیت موفق باشی .شهرام جان یه خواهش ازت دارم یه البوم کامل ازت میخوام چون توشهر مانیست مرسی

 52. واقعا شهرام جان صدات تک و خاصه.همه ی اهنگات پر مفهوم و پر احساسه.مخصوصا اهنگ من و تو….دیووونه…اسیر

 53. سلام به آقا شهرام گل با اون صدای نازت خیلی ممنونم بابت موضوع آهنگ هات

 54. خیلی خیلی دوستتون دارم بیش از اونچه که فکرشوبکنیدمن همه ی اهنگاتون روداشتم بووووووووووووووووووووووس عاشقتونم

 55. وای خیلی دوستون دارم خیلی زیاد قربانتون

 56. صدای بسیار بسیار گرمی دارد. اکسری از آهنگ هاش معنی خاصی دارد.

 57. جنس صدات آرومم میکنه
  موسیقی با صدای تو زیبا و دوست داشتنی است
  عاشقتم

 58. عااااااااااااااااااااااااااااااالییییییییییییییییییییییییییییییییییی بووووووووووووووووووووووووووووود

 59. ديگه ازاين بهتر نميشه واقعاکارتون عاليه من هرروز وهرشب به آهنگاتون گوش ميدم صداتونم عاليه انشاالله در تمام مراحل زندگيتون موفق باشيد،به اميد آلبوم های بيشتر.

 60. سلام مرسی از سایتتون با اینکه طرفدار سر سخت اقای چاوشیم اما اقای شکوهی هم خوب میخونن

 61. سلام شهرام جون ممنون از اهنگ های شما من عاشق اهنگ های شمام واقعن مرسی

 62. اقا شهرام خیلی خوبی عالی صدات که حرف نداره.هر روز به اهنگ گوش میکنم .عاشق شدم با اهنگ تو اروم میشم……….

 63. جناب شکوهی منم عاشق آهنگاتون هستم مخصوصا گل و خار. انشالله کانون خانوادتون روزبروز شاد تر،گرمتر و آرامتر بشه و ما همچنان آهنگهای زیبایی از شما بشنویم. موفق باشید

 64. سلام شهرام شکوهی تو ایران کنسرت داره؟

 65. ببخشید اگر میشه آلبوم کولی عشق هم بزارید ممنون میشم آهنگ دونه دونه خیلی زیباست

 66. واقعا صداش و شعرهاش دیوونه کننده اس.عاشقش ام.

 67. سلام آلبوم كولي عشق خيلي خاطره انگيزه دستتون درد نكنه

 68. من واقعاعاشق شهرام شکوهی و صداشم فقطم اهنگای اونو گوش میدم دمش گرم

 69. ازمدیرسایت تشکرمی کنم که همچنین اهنگ های خوبی برامون گذاشته

 70. شهرام شکوهی کسیه که میفهمه چی میخونه واقعا شاهکاره ،خدایا از اینکه شهرام شکوهی مال ما ایرانیاس خیلی ازت ممنونم

 71. آرامش آرامش چند بار باشنیدن آهنگ های شهرام من خوابم برد

 72. صدات بسیار زیباست و نوات دلنشین.عاشقتم آقای شکوهی

 73. همممممممممممشششششششششششششون دان کردم دم خواننده های ایرانیمون گرم

 74. سلطان آواز شهرام جان نفس منی صدات کولاک کولاکه

 75. ممنون . من در دنیا فقط صدای بنیامین و شهرام شکوهی رو قبول دارم و Lee min ho مخصوصا لیموی شیرین خودم .

 76. بخشیدا احتمالا دخترا نمیخوان یه نظر برای جناب شکوهی و صداشون بذارن ؟؟؟ متاسفم برای خانم ها

 77. عاشقتم روزی صدبار اهنگاتو گوش میدم

 78. عاشقتممممممم

 79. سلام اهنگات واسم خاطراتو زنده میکنه خیلی دوست دارم اقاشهرام شکوهی خاننده عزیزم

 80. سلام آقای شهرام جان من از طرفداران پروپا قرص شما هستم و همه آهنگ های شما را دوست دارم خیلی ممنونم از شما

 81. سلام
  دیدگاهی ندارم
  فقط درخواست دارم فایل زیپ فول آلبوم آقای شکوهی رو بزارد نه تک تک
  با تشکر

 82. به جرئت میتونم بگم ایشون یکی از 5 نفر برتر خوانندگان کشورمون هستن

 83. سلام دمش گرم صدا عالی سبک مشتی اخلاقشم توب

 84. عالی بود مخصوصا گل و خار لطفا اهنگ تا نفس هست بیا

 85. ممنون واقعا لذت بردم…

 86. سایت خوبی دارین مرسی

 87. سلام…
  من اولین باره صدای ایشون رو گوش میدم …
  واقعا صدای خوبی داره اگه خواننده های خیلی خوبی مثل این هستن لطفا معرفی کنین یا شما که الان می خوای نطر بزاری بگو کدوم خواننده های خوب دیگه رو میشناسی ما بتونیم ازش بهره ببریم خیلی ممنون از سایت خوبتون…
  با آرزوی موفقیت

 88. چرا خواننده ی به این خوبی سالی یک بار اهنگ جدید وارد بازار میکنه من هر روز سرچ میکنم ولی میبینم نیست

 89. عاششششششششششششششششششششششقشم

 90. آره یکی از نعمتهای خدادادیه که بهش عطا شده خوش بهالش

 91. صداش و آهنگاش همهنگی داره و آرامش خاصی در من ایجاد میکند

 92. تشکر فراوان از صدای شهرام شکوهی

 93. das khosh aghan daskhosh yek roz ahangato gosh nadadm onroz baram roz neemshe

 94. عالیه متشکرم از بابت آهنگ آهنگ بیشترررررررررررررر من علی 10سال من وپدرم همیشه آهنگ تو دانلود میکنم

 95. آقای شهرام شکوهی ،صدایی جادویی و لطیف دارند.صدایی با تمامی مُحَسِناتی که باید یک صدای خوب داشته باشد.
  ترانه ها ،اشعار و تنظیماتی که به صدای آقای شکوهی اضافه گردد ، بسته ای کامل، بی عیب و نقص، جاودانه، خاطره انگیز و لذت بخش می آفریند .
  واقعأ احسنت به این صدا…..

 96. به نظرمن صدا وکلام اوستاد شگوهی ازان صداهاست که انسان باتمام وجودکلامات رامیتونه حس کنه ودرک کنه آرزوی موفقیعت روزافزونش رادارم یاشاسن اقاشهرامه

 97. آقای شکوهی کارت درسته خوشحالم کسی هست به این سبک وبا این زیبایی میخونه.

 98. واقعا طنین صدات منو میبره به جایی که داری ازش میخونی پسر کی بودی که الان یکی از اعضا خانوادم شدی عاشقتم

 99. آقای شکوهی دوست دارم

 100. شهرام شکوهی

 101. واقعا فوق العاده اید

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

برای ورود به کانال تلگرام نیک موزیک کلیک کنید